Delta Tema Elektrik
Scroll to top

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

1990 senesinde, Tema Elektrik Ltd. Şti. adıyla ticaret hayatına ilk adımımızı attık. Oldukça kısa bir sürede bayilik aldığımız ve tedarikçisi olduğumuz sektör furyasının teveccühünü ve güvenini kazanarak, nezih bir iş prototipi ile gelişim gösterdik ve sektörün en iyilerinden olmak hedefiyle, Tema Elektrik Ltd. Şti kurucusu Sayın Adnan Ceyhan‘ın büyüme hedefleri doğrultusunda, 1995 yılında Delta Tema Elektrik Taahhüt Sanayi Ticaret A. Ş. unvanını alarak, elektrik sektöründe müşteri memnuniyeti esaslı, çözüm odaklı ve hem yurt içi hem de yurt dışı olmak üzere birçok büyük projenin tedarikçisi konumuna ulaştık.

Bu sektöre baş koyduğumuz ilk günkü anlayışımız doğrultusunda hâlen emin adımlarla ilerlemekteyiz. Delta Tema olarak, tecrübeli satış ekibi ve kablo alanındaki güçlü stokları ile elektrik malzemeleri yan ürünlerinde, siz değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimize hizmet sunmaktan onur ve kıvanç duyuyoruz… devamı

Motto

Delta Tema, toplam kalite yönetimi yaklaşımı ve yasal iş güvenliği angajmanları çerçevesinde geleceğe yürüyüşünü sürdüren modern kurumsal bir işletme olma felsefesini benimsemiştir.

Takım arkadaşlarımızın motivasyonu, iş ortamı ve yaşam kalitesini iyileştirme ideali doğrultusunda, çalışan memnuniyeti odaklı geliştirmelerimiz sonsuz bir inovasyon döngüsünde sürmektedir.

Yıllar içerisinde sektör nezdinde oluşan itibarımızı, servis ettiğimiz ürün ve hizmetlerin niteliğinden taviz vermeme politikamıza, firmamızın temel taşı olan olan ekip arkadaşlarımıza, çözüm ortaklarımıza ve sektörde bulunan otorite sahibi paydaşların somut ianelerine ve idelerine borçluyuz.

Bilgi birikimlerimizi ve iş proseslerini, “Güven, kontrole mani değildir!” ilkesi doğrultusunda, tüm ticari süreç boyunca müşterilerimize şeffaf bir şekilde sunmaktan yanayız.

İdeallerimize ve hedeflerimize ulaşmada, inovasyon arzu ve heyecanımızı sıcak tutmada, beslendiğimiz temel unsurlar daima şeffaflık, dürüstlük, termin sürelerine sadakat azmi olmuştur ve böyle de olmaya devam edecektir.

Ödüller