Delta Tema Elektrik
Scroll to top

Prysmian Group 2021 eNclusion Week

Prysmian eNclusion Week 2021, enerji ve telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren şirketlerin, dijital pandemiye olan dijital dönüşüm / modern dijital iletişim yaklaşımının en iyi yansımasıdır.
Günümüz dijital dünyası, kendi başına alışkanlıkları ve davranış eğilimleri olan farklı bir dünya olarak kabul edilmektedir. Dijital dünyanın soyutluğunu avantaj olarak kullanabilenler, dijital imajları için gerekenleri yapmaya başladılar. Kişiler ile birlikte kuruluşlar da dijital dünyada varlıklarını ve misyonlarını doğru yansıtabilirler ise sanal itibar için kalıcı ve doğru bir yer edinebileceklerdir.

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün dünya çapındaki lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu olan Prysmian Group Türkiye, dijital dünyadaki çeşitlilik ve kapsayıcılık alanına özellikle dikkat çekmektedir. Bu çalışmaların ışığında Türkiye’nin ilk dijital Çeşitlilik & Kapsayıcılık etkinliği olan eNclusion Week, 17-21 Mayıs arasında online olarak gerçekleştirilecektir.

Prysmian Group 2021 eNclusion Week

17-21 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan eNclusion Week, bireylerin çalışma alanlarında Çeşitlilik ve Kapsayıcılık olgularının önemi ve avantajları hakkında detaylı dijital panel ve atölye içeren beş günlük bir etkinlik olarak özetlenebilir.
Etkinlik dört ana konu ışığında ilerleyecektir:

  • Cinsiyet Çeşitliliği,
  • Çeşitlilik ve Kapsayıcılık – geniş bir renk yelpazesi,
  • İşyerince Kapsayıcı Kültür,
  • Kuşaksal Çeşitlilik ve Kapsayıcılık
Prysmian Group 2021 eNclusion Week

Farklı sektörlerden profesyonel konuşmacıların Çeşitlilik ve Kapsayıcılıkla ilgili deneyimlerini paylaşacağı etkinlik, kayıt olmak isteyen herkese açık olacaktır.
17-21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin ilk dijital Çeşitlilik & Kapsayıcılık etkinliği olan eNclusion Week’e kayıt olmak için linki tıklayabilirsiniz: